menuButton searchButton
commentButton
menuButton commentButton

Historie firmy

Firma GASTROTECHNO GROUP s.r.o. byla založena v roce 2005 a je zaměřena na vybavení obchodů, restaurací a hotelů nářezovými a masozpracujícími stroji (nářezové stroje, mlýnky na maso, konvektomaty, rozpekové pece, pásové pily, kutry, baličky). Dalším sortimentem v nabídce jsou průmyslové a obchodní váhy, registrační pokladny, chladící a mrazící technika, kuchyňské a restaurační vybavení, nerezový nábytek a klimatizace.

Firma je na trhu známá především jako servisní a dodavatelská společnost nářezových strojů, konvektomatů a chladící techniky působí po celé České a Slovenské republice.

1994 pan Václav Mrázek začal servisovat nářezové stroje pro malé a střední zákazníky.

1998 zahájení dodávek a zajištění technického servisu pro společnosti Procházka MASO-UZENINY s.r.o., Delvita a.s. a Edeka.

1999 zahájení dodávek a zajištění technického servisu pro společnosti TESCO STORES ČR  a. s., AHOLD Czech Republic, a.s.. Zahájení spolupráce s výrobcem nářezových strojů BeckersItaly s.r.l.

2003 zahájení spolupráce s výrobcem nářezových strojů Hermann Scharfen GmbH.

2005 založení společnosti GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

2006 zahájení dodávek a zajištění technického servisu pro společnosti Tesco  Slovakia a.s., a AHOLD Retail Slovakia, k.s.

2007 uzavření smlouvy o výhradním zastoupení se společností De Koningh Food Equipment B.V. (původní výrobce strojů Berkel) pro ČR a SR, zahájení spolupráce s výrobcem nářezových strojů OMAS S.p.A.

2008 otevření pobočky společnosti v Ostravě a zahájení spolupráce se společností S.A.M. Kuchler Electronics GmbH.

2008 otevření pobočky společnosti v Rokycanech. Zahájení poskytování technického servisu pro společnost Kaufland Česká republika v.o.s., zahájení spolupráce se společností Sirman S.p.A.

2010 zahájení spolupráce se společností Manconi&C srl.

2012 otevření pobočky společnosti ve Slavkově u Brna.

Zahájení poskytování technického servisu pro společnost Shell CZ - vybavení bistra čerpací stanice a chlazení.

2013 zahájení spolupráce se společnostmi EPTA International a Eloma GmbH.

2014 společnost GASTROTECHNO GROUP poprvé dosáhla obratu více jak 100 mil. Kč.

2015 přesun pobočky z Rokycan do Žebráku u Prahy.

2016 zahájení spolupráce s firmou Hitachi - Klimatizace.

2016 příprava školícího a prezentačního střediska ShowRoom12 - největšího svého druhu v severních Čechách, předpokládané otevření začátkem roku 2017.