menuButton searchButton
commentButton
menuButton commentButton

Výrobci

Společnost GASTROTECHNO GROUP s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů gastro - servisních služeb v České republice a zastupuje na trhu řadu předních výrobců gastro zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní produkty a řešení pro hotely, restaurace, pizzerie, jídelny, řeznictví, čerpací stanice, obchodní řetězce, velkokapacitní výroby a závody.

Nářezové stroje
Stroje značek všech významných evropských výrobců DEKO (Holland), Scharfen GmbH, Manconi & C. S.r.l. (Kolossal, Master, Smarty), Berkel, Siman SpA, Omas S.r.l., OMEGA S.r.l, F.A.C. S.r.l, Slicers a další.

Konvektomaty a rozpekové pece
Vhodné do maloobchodních jednotek, občerstvení, restaurací a kuchyní. Na trhu zastupujeme německého výrobce RATIONAL, Eloma a UNOX.

Klimatizace a tepelná čerpadla
Klimatizace a tepelná čerpadla do obchodů, restaurací, čerpacích stanic, domácností od společností HITACHI a ARISTON.

Chladící a mrazící technika, tepelné vitríny
Otevřené i uzavřené vitríny, boxy, lednice pro celodenní prodej s možností oboustranného přístupu od společnosti EPTA - COSTAN, AHMET YAR, ARNEG, ELECTROLUX, AEG a UNIS.

Grily na kuřata
Na českém trhu zastupujeme holandského výrobce společnost Rotisol a italského CB, s grilly vhodnými do maloobchodních jednotek a občerstvení.

Váhy
Široká nabídka vah - obchodní váhy, průmyslové váhy, laboratorní váhy a další od společnosti CAS SCALE, Tonava a.s., Avery Berkel, T SCALE.

Mlýnky, pily, míchačky a kutry na maso
Do řeznictví, výroben, maloobchodů, restaurací a kuchyní. Na trhu zastupujeme španělského, německého a italského výrobce Mainca, Mado, Scharfen a La Minerva.

Řeznické a kuchyňské nože
Do řeznictví, výroben, maloobchodů, restaurací a kuchyní dodáváme vysoce kvalitní nože německého výrobce DICK.

Registrační pokladny
Do maloobchodů, restaurací a řeznictví dodáváme registrační pokladny značek SHARP a SERD.

Automatické a ruční baličky
Do všech provozoven, kde je potřeba balit do BOOP folie, průtažné strech folie dodáváme baličky od výrobců Sirman, DEKO a COPPENS.

Gastronomické vybavení
Profesionální gastronomické vybavení a inventář pro restaurace, hotely, provozy veřejného stravování značky TOMGAST.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo