Nářezové stroje

Ty nejlepší pro Váš obchod, řeznictví i restauraci

Nářezové stroje nebo-li nářezáky jsou naše srdcová záležitost. Jejich servisem začala v roce 1994 historie naší firmy a troufáme si říct, že o nich víme opravdu vše a umíme najít řešení pro jakékoliv požadavky našich zákazníků. Je na Vás, aby jste tyto naše dlouholeté zkušenosti a rozsáhlé možnosti využili ve váš prospěch a pro podporu Vašeho podnikání.

V naší nabídce naleznete profesionální stroje značek BERKEL / DEKO, SCHARFEN, MANCONI, FAC, S.A.M Kuchler, Omas, Sirman a mnoha dalších, s jejichž pomocí poskytneme řešení s vysokým výkonem, který usnadňuje práci a zvyšuje výnos či efektivitu Vašeho podnikání. A samozřejmě to vše v souladu s požadavky bezpečnosti, hygieny a předpisů. Stroje jsou vhodné pro sektory gastronomie, supermarkety a obchodní řetězce, řeznictví, prodejny potravin, hotely, jídelny – prostě všude tam kde je potřeba kvalitně nakrájet uzeniny či sýry, popřípadě pečivo a jiné.

Pokud nám řeknete kolik čeho potřebujete krájet, navrhneme základní parametry řešení – typ, průměr a způsob pohonu nože, způsob broušení nože, materiál provedení (nerezová ocel, teflon) a vše další podstatné pro to aby jste byli spokojeni a nářezový stroj plnil to co od něj očekáváte. Samozřejmě také podle Vašich finančních možností najdeme řešení které Vám bude vyhovovat – ať už to bude nový nářezový stroj, nebo repasovaný.

Vybrat si můžete z následujících typů nářezových strojů:

ruční
poloautomatické
automatické

Sledujte GASTROTECHNO GROUP:

Sledujte Showroom 12:

Hotline:

Produkty, servis: +420 733 383 999
Showroom 12: +420 734 150 531

E-maily:

Produkty: obchod@gastrotechnogroup.cz
Servis: helpdesk@gastrotechnogroup.cz
Showroom 12: info@showroom12.cz

   Navštivte nás osobně:

Sídlo společnosti & Showroom 12
Na Luhách 3420/12, Ústí nad Labem 400 01

  Adresy jednotlivých poboček:

Naleznete v sekci kontakty >>