Poruchy Vás trápit nemusí

Nabízíme prvotřídní servis široké škály gastronomických zařízení.

V rámci servisních služeb nabízíme následující

záruční i pozáruční servis
rozsáhlejší generální
opravy na servisním
středisku
preventivní prohlídky
Servis mrazící a chladící techniky

Výrobky, které nabízíte a prodáváte a které jsou citlivé na teplotu, musí být uskladněny a vystaveny v prostředí které odpovídá předpisům a normám. Ale co v případě že se něco porouchá? Pak je nutné aby Vaše chladící vitrína či pult, mraznička, lednička a další byly opraveny co nejdříve. Proto našim zákazníkům zajišťujeme servis nejvyšší úrovně a také co nejrychleji je to možné.

Nabízíme opravy chlazení, průmyslového chlazení, gastrochlazení, chlazení kapalin. Dále servis chladících a mrazících boxů, výrobníků zmrzliny, výrobníků ledu, chladících vitrín, mrazáků, klimatizace, ledniček. Oprava šokového chlazení, servis chladících pultů a přístěnných vitrín následujících značek Epta-Costan, Arneg, Electrolux, AEG, Fri – Jado  a další.

Servis masozpracujících strojů
Nestačí stoj, který slouží pro zajištění zpracování masných výrobku a tudíž Vašeho podnikání pouze koupit a vlastnit – mnohem důležitější je aby správně a spolehlivě fungoval. A proto se zaměřujeme na to, abychom našim zákazníkům zajistili rychlý, kvalitní a levný servis. Nabízíme komplexní servis masozpracujících strojů nejen pro malé živnostníky, ale také pro velkokapacitní provozy – a to prostřednictvím více jak 35 zkušených techniků, vyjíždějících k zákazníkům ze 4 poboček v ČR. Umíme opravit a udržovat stroje v podstatě všech známých značek:
  • nářezové stroje –  Berkel (Deko) / Schafren / Manconi / Beckers / Omas / Medoc / S.A.M Kuchler / Sirman / Bizerba / Boston / Omega / Fac a mnoho dalších
  • mlýnky na maso – Mainca / Beckers (Fama) / Mado / Scharfen / Sirman / Omas / La Minerva / Omega / Bizerba / Berkel
  • pily na kosti – Mado / Mainca / Medoc / Berkel / La Minerva / Omega / Sirman
A samozřejmě mnoho dalších technologií a výrobců. Abychom Vám zajistili rychlý servis, máme na skladě z náhradních dílů prakticky všechno co potřebujete. V případě krizové situace jsme připraveni našim zákazníkům zapůjčit vhodný nářezový stroj tak, aby mohli dělat svoji práci i po dobu delší opravy.
Servis gastro zařízení

Některé technologie, které naši zákazníci používají ve výrobě či při zpracování potravin vypadají, jako že nejsou až tak důležité. Ale jenom do doby, než přestanou fungovat a jejich funkci musí převzít lidské ruce. Pak se ukáže, jak jsou pro Vaše podnikání důležité.

Provádíme kompletní servis gastronomické techniky. Jsme schopni opravit přímo u zákazníka nebo zprovoznit na dílně vše co potřebuje ke své práci. Jedná se o opravy záruční, generální, běžné a preventivní.

Baličky a balící stroje – Valko, La Minerva, Sirman, Goodpack, Coppens, Bizerba

Sterilizátory nožů – Azp, Sirman

Kráječe chleba – Berkel, Jac

Kutry – Mado, Mainca, Scharfen, Fac

Váhy – Tonava, AveryBerkel, Cas, Digi, T-Scale

Hubiče hmyzu – Exocutor, Flyzap

Servis klimatizační techniky a tepelných čerpadel

Nabízíme komplexní servis klimatizační techniky a tepelných čerpadel HITACHI, LG, SINCLAIR a dalších.

Na servisní zásahy vyjíždíme po celé ČR z našich 4 servisních středisek

 

Zapůjčení strojů

Potřebujete něco opravit nebo vyměnit? Rozbilo se Vám něco? Nemůžete pracovat tak, jak jste zvyklí a problém přišel v tu nejméně vhodnou dobu?

Nemusíte již být nervózní a hledat, kde seženete pomoc.

Máme pro Vás přichystanou širokou škálu technologií – strojů i příslušenství – které Vám rádi zapůjčíme nebo pronajmeme po dobu dlouhé opravy, ve vysoce exponovaných obdobích a v době, kdy potřebujete vyřešit stávající problém.

Zajistíme rychlé dodání s možností proškolení obsluhy – neváhejte a obraťte se na nás, najdeme pro Vás to nejlepší řešení.

Servis konvektomatů a pekáren

Pro většinu našich zákazníků jsou konvektomaty a pekárny klíčovou technologií pro provoz. . Proto se snažíme dělat maximum, abychom našim zákazníkům zajistili spolehlivost a efektivitu fungování toho, co je živí.

Poskytujeme kompletní servis, počínaje od poradenství s výběrem toho správného, přes dodávku, zapojení, zaškolení a samozřejmě záruční a pozáruční servis.

K našim nejčastějším typům oprav patří značky : Rational, Eloma, Retigo, Unox, Convoterm.

Disponujeme zásobou náhradních dílů na tyto  konvektomaty a provádíme pravidelné servisní prohlídky, případně i generální opravy na servisním středisku včetně odvápnění.

V případě krizové situace jsme připraveni našim zákazníkům zapůjčit vhodné zařízení tak, aby mohli fungovat i po dobu delší opravy.

Objednejte se zde na servis vašeho zařízení

12 + 1 =

Sledujte GASTROTECHNO GROUP:

Sledujte Showroom 12:

Hotline:

Produkty, servis: +420 733 383 999
Showroom 12: +420 734 150 531

E-maily:

Produkty: obchod@gastrotechnogroup.cz
Servis: helpdesk@gastrotechnogroup.cz
Showroom 12: info@showroom12.cz

   Navštivte nás osobně:

Sídlo společnosti & Showroom 12
Na Luhách 3420/12, Ústí nad Labem 400 01

  Adresy jednotlivých poboček:

Naleznete v sekci kontakty >>