Zásady ochrany osobních údajů.

U nás jsou Vaše údaje v bezpečí.
Kdo zpracovává Vaše údaje?
Provozovatelem webových stránek je společnost GASTROTECHNO GROUP s.r.o. , IČ: 27272095, se sídlem Majakovského 89/12, 400 01 Ústí nad Labem, a jako správce zpracovává Vaše osobní údaje dle níže uvedených podmínek.
Jaké Vaše údaje zpracováváme?
Shromažďujeme od Vás pouze osobní údaje, které poskytujete v souvislosti s registrací na námi organizované akce a kurzy a v případě, kdy se nás rozhodnete kontaktovat. Shromážděné údaje zahrnují:  
  • Jméno a příjmení
  • E-mail
  • Telefonní číslo
  • Případně název společnosti
Proč Vaše údaje zpracováváme?

Primární důvodem zpracováním Vašich údajů je správa registrací k jednotlivým akcím a kurzům a možnost Vás kontaktovat v případě Vašeho dotazu.

Vaše údaje dále můžeme zpracovávat pro:  
  • zlepšení kvality našich služeb,
  • kontakt prostřednictvím emailu,
  • provádění analýz a měření návštěvnosti
Kdo všechno bude mít k Vašim údajům přístup?

Vaše osobní údaje neprodáváme, nevyměňujeme nebo jinak převádíme třetím stranám. To nezahrnuje důvěryhodné třetí strany, které nám pomáhají s provozem našich webových stránek nebo vedením našeho podnikání, pokud se strany dohodnou, že tyto informace jsou důvěrné.

Věříme, že je nutné sdílet informace s cílem vyšetřit, zabránit nebo podniknout kroky v případech nezákonné činnosti, podezření z podvodu, situace zahrnující potenciální hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoli osoby, porušování našich podmínek používání nebo v jiných případech vyžadovaných zákonem.

Neosobní data však mohou být poskytnuty jiným stranám pro analytické nebo jiné použití, např. Google Analytics.
Jak dlouho Vaše údaje zpracováváme?
Vaše údaje uchováváme pouze tak dlouho, jak je nutné ke splnění těchto účelů a nebude-li Váš souhlas se zpracováním osobních údajů z Vaší strany odvolán.  
Můžeme Vaše údaje zpracovávat i bez Vašeho souhlasu?
Používáním našich stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí, tedy i se zpracování osobních údajů.
Jak jsou Vaše údaje zabezpečeny?
Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit maximální bezpečnost vašich údajů. K ochraně informací přenášených online, používáme nejmodernější SSL šifrování. Přístup k vašim údajům je udělen pouze zaměstnancům, kteří jej potřebují k výkonu práce (např. rozesílání pozvánek, apod.). Servery sloužící k ukládání údajů přenášejí data v šifrovaném režimu, který zajišťuje absolutní bezpečnost datové komunikace. Využíváme také bezpečnostní plugin iThemes Security.  
Jak lze souhlas se zpracováním údajů odvolat?
Na Vaši žádost vymažeme Vaše údaje z našich databází. Žádost o vymazání Vašich osobních údajů můžete zasílat na email: obchod@gastrotechnogroup.cz nebo na poštovní adresu uvedenou na začátku těchto zásad.

Naposledy upraveno: 21. května 2018

Sledujte GASTROTECHNO GROUP:

Sledujte Showroom 12:

Hotline:

Produkty, servis: +420 733 383 999
Showroom 12: +420 734 150 531

E-maily:

Produkty: obchod@gastrotechnogroup.cz
Servis: helpdesk@gastrotechnogroup.cz
Showroom 12: info@showroom12.cz

   Navštivte nás osobně:

Sídlo společnosti & Showroom 12
Na Luhách 3420/12, Ústí nad Labem 400 01

  Adresy jednotlivých poboček:

Naleznete v sekci kontakty >>